SAP Business ByDesign | Smart Future Now

SAP Business ByDesign

"SAP Business by Design" - tai revoliucinė verslo valdymo sistema debesyje, skirta smulkiam ir vidutiniam verslui nuo 20 naudotojų.

Kaina nuo 0,5 EUR per dieną vienai darbo vietai!!!

Sistema yra pilnai pritaikyta Lietuvos rinkai, turi visus reikalingus modulius įskaitant visą i.MAS sistemą (i.SAF, i.VAZ, SAF-T ir kt.).

Tai pilnai integruojama, plečiama ir pritaikoma pagal individualius kliento poreikius.

Programoje įdiegti geriausios pasaulinės praktikos principai, kuriuos SAP surinko per ilgus savo gyvavimo metus iš didžiausių pasaulio korporacijų.

"SAP Business by Design" atidaro duris neribotam augimui ir plėtrai. Ją lengva ir paprasta naudoti. Ji leidžia pačiam vartotojui paprastai atlikti daug pakeitimų. Tai išties dėmesio verta sistema kiekvienam verslui, norinčiam pereiti prie nepalyginamai efektyvesnių ir tikrų XXI-ojo amžiaus technologijų, užuot bandant atnaujinti jau morališkai atgyvenusias sistemas.

Kadangi tai sistema debesyje, jums užtenka turėti priėjimą prie interneto ir daugiau jokių rūpesčių, jokio IT, jokios priežiūros. Tiesiog internetas bet kada ir iš bet kur.

Norėdami daugiau informacijos, skambinkite ir teiraukitės. SFN komanda mielai surengs pristatymą ir parodys kuo, praktiškai, Jums tai yra naudinga. Taip pat dėl "SAP Business ByDesign" su mumis susisiekti galite čia.